Wakacje z Accros The Skyline

W dniach 07.07.-11.07.2014r. zapraszamy na warsztaty w ramach projektu Accros The Skyline.
Zajęcia poprowadzą studenci : Stefanie Hsieh – Tajwan, Christy Chan Chan – Chiny, Thitiphong Serisomnuek – Tajlandia, Sylvia Ooi – Malezja.

2014 06 26 220714 01
Stefanie Hsieh - Tajwan
Hsieh

Witam, mam na imię Wen-Qing (Stefanie) i pochodzę z Tajwanu. Uwielbiam podróżować, pisać, próbować nowych kuchni. Bardzo chcę zapoznać dziećmi z kulturą Tajwanu. Planuję przywieźć ze sobą tradycyjny strój, który bym im pokazała, ale też pokażę dzieciom jak używać pałeczek do jedzenia, podzielę się z nimi przekąskami i naklejkami z Tajwanu. Przygotowałam jeszcze wiele innych aktywności takich jak śpiewanie czy granie tuoluo, które mam nadzieję, że sprawią, że lekcje będą ciekawe a dzieci będą się dobrze na nich bawić.

Christy Chan Chan - Chiny
Chan

Mam na imię Christy i jestem z Hong Kongu. Uwielbiam marzyć i podróżować. Poznając świat jestem w stanie lepiej poznawać samą siabie. Będąc w Polsce pragnę bliżej przedstawić dzieciom kulturę i tradycję Chin. Dlatego planuję przywieźć ze sobą tradycyjny chiński strój, chińskie przekąski, wystawić teatrzyk, tańczyć z dziećmi i poprzez dobrą zabawę nauczyć ich jak najwięcej o kulturze Chin.

Thitiphong Serisomnuek - Tajlandia
Serisomnuek

Nazywa się Thitiphong Serisomnuek, ma 22 lata i pochodzi z Tajlandii. Wszyscy mówią na niego Ball. Jest obecnie na ostatnim roku studiów. Jego przedmiot kierunkowy to niemiecki, a dodatkowy angielski. Uczy się o literaturze, historii, filozofii oraz języku. W wolnym czasie lubi spotykać się z przyjaciółmi, chodzić do teatru i grać w kręgle. Gdy jest sam ogląda amerykańskie seriale bądź gra na skrzypcach. Jak sam mówi o sobie, uśmiech nigdy nie schodzi mu z twarzy. Jest przyjacielski i cieszy go poznawanie nowych ludzi z całego świata, dzięki czemu może poznać ich kulturę. Kocha podróżować.

Sylvia Ooi - Malezja
Ooi

Sylwia pochodzi z Malezji i ma 19 lat. Obecnie studiuje Biznes i Zarządzanie na University of Nottingham Malaysia campus. Jej hobby to głownie rysowanie komiksów, czytanie, pływanie oraz bieganie. Swój wolny czas poświęca akcjom charytatywnym. Uwielbia wyrażać siebie przez sztukę. Kocha odkrywać świat, a udział w projekcie Across The Skyline da jej możliwość spełnienia swoich marzeń.

» Fotoreportaż dzień 1

» Fotoreportaż dzień 2

» Fotoreportaż dzień 3

» Fotoreportaż dzień 5

Parczewski Dom Kultury 21-200 Parczew ul. Bema 5 tel: 833 551 245

top