Kino Orange w PDK

21 listopada po długim oczekiwaniu będziemy ponownie gościć Kino Orange w Parczewskim Domu Kultury. Poprzednie wizyty obfitowały zarówno w głośne tytuły jak i świeżutkie premiery.
Niejednokrotnie były to filmy wybitne nagradzane na największych filmowych festiwalach. Zawsze też była propozycja dla najmłodszych – ostatnio również w 3D.
Nie inaczej będzie i tym razem. Na najbliższą wizytę Kino Orange przygotowało propozycje znakomicie wpisującą się w swoją dotychczasową misję, by prezentować filmy o wysokich walorach artystycznych, dotykających ważnych tematów a przy tym potrafiących bawić i wzruszać do łez.

W poranny seansie o godz. 10.00 absolutna nowość Polska premiera 14 listopada 2014 r. ,,7 krasnoludków ratują śpiącą królewnę” 1 godz. 27 min. 3D ( dubbing).
Animacja/ familijny/ BO, cena biletu: 16 zł normalny, 15 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 13 zł grupowy, czas trwania: 87 minut, zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=bFLvDhhboIM

Baśń nad baśniami w której najsłynniejsze bajkowe motywy świata łączą się i splatają w zdumiewającą opowieść o księżniczkach smokach i krasnoludach.

7 krasnoludkow

» Opis - PDF

O godzinie 12.00 i 15.00 Miasto 44, 2 godz. 10 min.
Dramat/ 12+, cena biletu: 13 zł normalny, 12 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 10 zł grupowy, czas trwania: 130 minut, zwiastun:http://youtu.be/KEA76l3tLzM materiał z premiery: http://youtu.be/OYbLVwawFrc

Jedna z najbardziej oczekiwanych i największych polskich produkcji ostatnich lat. Film Jana Komasy, twórcy wielokrotnie nagradzanego kinowego przeboju Sala samobójców”, to zrealizowana z rozmachem uniwersalna opowieść o miłości, młodości odwadze i poświęceniu, rozgrywająca się w czasie Powstania Warszawskiego.

Miasto 44 NET

» Opis - PDF

O godzinie 17.30 Bogowie, 2 godz.
Dramat/ akcja/ biograficzny/ 15+, cena biletu: 13 zł normalny, 12 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 10 zł grupowy, zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=1biE4cOrDPE

Prawdziwa historia buntownika, który rzucił wyzwanie naturze, władzy i własnym ograniczeniom. To film o pierwszym udanym polskim przeszczepie serca dokonanym przez prof. Religę w Zabrzu. Dramat nieudanych operacji, walka o każde uderzenie serca, wielkie ambicje i bolesne porażki, samotność geniusza, który stanął sam przeciwko swoim mentorom i rozpoczął rewolucje w polskiej medycynie.

Bogowie net

» BOGOWIE pressbook - PDF

» Bogowie - pakiet edukacyjny - PDF

O godzinie 20.00 Obywatel, 1 godz. 50 min. Komedia/ dramat/ 12+, cena biletu: 13 zł normalny, 12 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 10 zł grupowy, zwiastun:https://www.youtube.com/watch?v=vayvclaD3go

W swojej najnowszej komedii Jerzy Stuhr wyśmiewa wszystko i wszystkich, nie oszczędzając przy tym samego siebie. To najzabawniejsza rola od czasu ,,Seksmisji”. Jak ta kultowa komedia, ,,Obywatel” również pokazuje, że w jakim systemie Polacy by się nie znaleźli, zawsze potrafią się śmiać ze swoich wad.

» OBYWATEL - opis - PDF

» Fotoreportaż

 

Parczewski Dom Kultury 21-200 Parczew ul. Bema 5 tel: 833 551 245

top