Dzień Dziecka 2012

W dniu 3 czerwca 2012r.na Stadionie MOSiR w Parczewie odbył się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka.

Rozpoczęliśmy Koncertem Dzieci- Dzieciom, który poprowadziły Kamila Borowicz i Izabela Kamińska- uczennice Publicznego Gimnazjum w Parczewie. W programie wystąpiły: zespoły z parczewskich szkół i przedszkoli, oraz z Parczewskiego Domu Kultury.

Opiekunom grup artystycznych: Ewie Borsa, Annie Romaniuk, Agnieszce Trojanowskiej, Renacie Woźniak, Annie Steć, Małgorzacie Kopińskiej, Ewie Kaczmarskiej, Magdalenie Hymos-Sulej, Marii Atras oraz Marcinowi Filipowiczowi serdecznie dziękujemy za przygotowanie zespołów. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy przygotowane przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej, Studium Medyczne w Parczewie oraz Grupę Rekonstrukcyjną ASG „RAPTOR”.

Organizatorzy zapewnili uczestnikom festynu liczne atrakcje, niespodzianki i doskonałą zabawę, nie zawiodła też pogoda. Było wesołe miasteczko, dmuchane zjeżdżalnie, trampolina, lody, słodycze i cukrowa wata. Chętni mogli pomalować twarze w kolorowe wzory. Były także zabawy, pokazy baniek mydlanych oraz gry i konkursy z nagrodami przygotowane przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji , Parczewski Dom Kultury oraz Publiczne Gimnazjum w Parczewie. Powiatowa Biblioteka Publiczna-Centrum Kultury w Parczewie przeprowadziła Konkurs Piosenki Strażackiej.

Na zakończenie Festynu odbyły się Biegi Jagiellońskie przygotowane przez Lokalną Grupę Działania „Jagiellońska Przystań”.

 

» Fotoreportaż

 

Parczewski Dom Kultury 21-200 Parczew ul. Bema 5 tel: 833 551 245

top