Dni Parczewa 2010

W dniu 17 lipca 2010r odbyły się imprezy uświetniające tegoroczne Dni Parczewa. Organizatorami festynu byli: Burmistrz Parczewa, Radio Lublin, Parczewski Dom Kultury oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Na odwiedzających stadion czekały liczne stoiska gastronomiczne, reklamowe i artystyczne. O godzinie 14.00 festyn rozpoczęła Młodzieżowa Orkiestra Dęta Urzędu Miejskiego pod dyrekcją Pana. Jacka Domańskiego. Po niej wystąpił zespół wokalny "Trója na szynach" pod kierunkiem Pani Joanny Czarnackiej oraz Pana Marcina Filipowicz. Z wielu atrakcji w tym dniu mogli skorzystać też najmłodsi dla nich wystąpił Teatr Narwal z przedstawieniem "O królu, który płakał z bólu". Były też liczne konkursy, malowanie buziek, gry i zabawy, oraz wesołe miasteczko z wieloma atrakcjami. Dużym zainteresowaniem cieszył się występ karateków.

Około godziny 15.30 pogoda sprawiła psikusa organizatorom, gwałtowna ulewa przerwała występ zespołu wokalnego FEVER z Parczewskiego Domu Kultury prowadzonego przez Magdalenę Hymos. Nie zagrał też zespół Dedli Swim z PDK. Po półtoragodzinnej przerwie podyktowanej bezpieczeństwem uczestników, na scenie wystąpił zespół Mannequins . W miarę upływu czasu na stadionie gromadziła się coraz większa grupa publiczności. Wszyscy oczekiwali na występ gwiazdy wieczoru. Przed gwiazdą na scenie wystąpił zespół Teksasy.

Gdy na scenie pojawiła się Budka Suflera wśród publiczności zawrzało. Zespół zaprezentowała swoje największe przeboje. Na zakończenie festynu do tańca przygrywał zespół biesiadny Pioniers. Nie zabrakło też pokazu sztucznych ogni.

Organizatorzy dziękują sponsorom za wsparcie finansowe i rzeczowe Dni Parczewa.
Nasi sponsorzy: "EWE "- dostawca gazu ziemnego, Windprojekt sp. z o.o.,PKO Bank Polski ZUK, Drogeria "NATURA" "DEKAL", Wytwórnia Octu i Musztardy, ALMA Parczew Ubezpieczenia WARTA, Zakład Liternictwa i Reklamy Paweł Bujko, Bronikowski Bosch Service Parczew.

» Fotoreportaż

 

Parczewski Dom Kultury 21-200 Parczew ul. Bema 5 tel: 833 551 245

top