XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Przy Urzędzie Miejskim w Parczewie już po raz 16 powołany został sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
22 Finał odbędzie się w dniu 12 stycznia 2014 r. zbierane pieniądze zostaną przeznaczone: „Na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej Seniorów."

Pieniądze do puszek będą zbierane przez 50 wolontariuszy z powiatu parczewskiego. Sztab WOŚP poszukuje darczyńców, którzy wspomogą organizację XXII Finału w Parczewie.
Liczymy na gadżety, które zostaną zlicytowane podczas koncertu, w którym wystąpią miejscowe zespoły i artyści. Koncert rozpocznie się o godz. 1400 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Parczewie.

Na licytację można przekazać prawie wszystko, oczywiście, w stanie nadającym się do użytku. Mogą być to książki, obrazy, maskotki, biżuteria, sprzęt AGD, RTV, oraz karnety na świadczone usługi przez lokalnych rzemieślników (fryzjerów, kosmetyczki ,optyków itp.) Oczekujemy wsparcia od rzemieślników, artystów, zakładów pracy, ale przede wszystkim do mieszkańców naszego powiatu. Wszystkim chętnym, którzy wesprą akcję oferujemy możliwość współpracy oraz umieszczenie logo firmy na scenie, podczas imprezy głównej. Mamy nadzieję, że wzorem lat ubiegłych mieszkańcy naszego miasta i powiatu nie zawiodą i wesprą tą wspaniałą akcję zarówno datkami do puszek jak i czynnym udziałem w licytacjach. Z roku na rok systematycznie wzrasta ilość zebranych pieniędzy. Podczas XXI Finału zebrano prawie 32 tys. złotych. Mamy nadzieje, że dzięki Państwa hojności i w tym roku pobijemy kolejny rekord. Szczegółowy program XXII Finału WOŚP zamieścimy na naszej stronie internetowej oraz na plakatach rozwieszanych na terenie naszego powiatu. Przedmioty na licytację można przekazywać do Referatu Oświaty i Kultury Urzędu Miejskiego w Parczewie pokój Nr 1 dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 83 355 12 32. Czekamy na zainteresowanych i zapraszamy do współpracy .

22 WOSP 2014

Parczewski Dom Kultury 21-200 Parczew ul. Bema 5 tel: 833 551 245

top