Dzień dziecka w Parczewie 2013

W dniu 2 czerwca 2013r.na Stadionie MOSiR w Parczewie odbył się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Zarówno frekwencja jak i pogoda dopisały.

Organizatorzy zapewnili uczestnikom festynu liczne atrakcje, niespodzianki i doskonałą zabawę. Było wesołe miasteczko, dmuchane zjeżdżalnie, trampolina i przejażdżki na kucyku. Chętni mogli pomalować twarze w kolorowe wzory. Były także zabawy, pokazy skręcania balonów oraz gry i konkursy z nagrodami przegotowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną SANEPID, Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną oraz Parczewski Dom Kultury. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy przygotowane przez służby mundurowe: Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej oraz Komendę Powiatową Policji. W koncercie Dzieci- Dzieciom na scenie MOSiR wystąpiło około 400 wykonawców: „Smerfy”z Przedszkola nr. 1, Grupa Rytmiczna PDK , Prywatne Przedszkole Artystyczno – Językowe „Skowronek”, Zespół Placówek Szkolnych z Przewłoki „Motylki” z Przedszkola nr.2 , „Trója na szynach” SP.nr.2 , „Fever” PDK, „Blask” SP.nr.2 , „Czadowe Trio” SP. Nr.1 , Zespół Taneczny PDK , „Tańczące Buty” SP.nr.1, KL. III SP. Nr.2, Chór „Con Amore” z Gimnazjum oraz Ada Golec, Mariusz Kubiak i Oliwia Ziółkowska. Następnie dzieci wzięły udział w Konkursie Piosenki Strażackiej przygotowanym przez Powiatową Bibliotekę Publiczną-Centrum Kultury w Parczewie a na zakończenie Festynu odbył się Biegi Jagiellońskie przygotowane przez Lokalną Grupę Działania „Jagiellońska Przystań”.

Dziękujemy za liczne przybycie i wspólną zabawę, fundatorom nagród oraz współorganizatorom dziękujemy za pomoc w przeprowadzeniu festynu.

» Fotoreportaż

Parczewski Dom Kultury 21-200 Parczew ul. Bema 5 tel: 833 551 245

top