Losowa Fotka

Biuletyn

Aktualnie online
Gości online: 2
Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 1

Sponsorzy

Zakup wyposażenia


Projekt Zrealizowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa NarodowegoLubelski Uniwersytet Trzeciego Wieku

Lubelski Uniwersytet Trzeciego Wieku


Kulturalne Forum Młodzieży

Kulturalne Forum Młodzieży Parczew 2011

BĄDŹ AKTYWNYM ZRÓB COŚ DLA SIEBIE I DLA INNYCH

KFM to festiwal szeroko pojętych form i działań kulturalnych młodzieży, to próba konfrontacji, ale i sposób na współdziałanie, integrację, wymianę doświadczeń oraz działań w szerszej przestrzeni kulturalnej. To przejście od odbiorcy kultury do kreatora i twórcy.

Wystawa Jarosława i Macieja

Wystawa Jarosława i Macieja

Zobacz plakat


Zajęcia w PDK

Zajęcia w PDK

Zobacz plakat


Dni Parczewa 2011

Dni Parczewa

W ramach obchodów 610 lecia Parczewa w dniu 16 lipca 2011r. na terenie obiektu MOSiR odbył się festyn sportowo-kulturalny, którego organizatorami byli: Burmistrz Parczewa, Radio Lublin, Parczewski Dom Kultury oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Jarmark Jagielloński 2011

Jarmark Jagielloński w Parczewie

W sobotę 2 lipca 2011 roku w Parku Miejskim przy Placu Wolności odbył się Jarmark Jagielloński. Była to kolejna z imprez uświetniających 610-lecie miasta. Parczewski Dom Kultury tego dnia zapewnił dla uczestników moc atrakcji. Były stoiska handlowe, pokazy rzemieślnicze, występy artystyczne i inscenizacja historyczna.

Zlot Kapel Podwórkowych 2011

Zlot Kapel Podwórkowych 2011

Szesnasta edycja Zlot Kapel Podwórkowych w Parczewie to kolejne spotkanie z muzyką miejskich ulic, podwórek i zaułków. Już tradycyjnie w dniu 25 czerwca przyjechały do miasta muzycy z: Radomia, Biłgoraja, Piask Wielkopolskich, Dynowa, Goraja Józefowa, Rzeszowa, Andrychowa i Szczebrzeszyna.

Wernisaż Teresy i Stanisława Waszczuków

Wernisaż Teresy i Stanisława Waszczuków

W dniu 20 czerwca 2011 r. odbył się wernisaż wystawy „Sztuka użytkowo – dekoracyjna” Teresy i Stanisława Waszczuków. Na wystawie znajdują się przepiękne kompozycje kwiatowe z różnokolorowych skór wmontowane w ramy lub snycersko wykonane elementy ozdobne z drewna. Można także zobaczyć misternie wykonane szafki zegarowe, wieszaki naścienne do montażu barometrów, stojaki wykonane z toczonych elementów.

Konkurs recytatorski 2011

Konkurs recytatorski „Nasi Literaci”

W dniu 16.06.2011r. o godz. 10.00 w sali Parczewskiego Domu Kultury odbył się Finał Konkursu recytatorskiego „Nasi Literaci”.


Zlot Kapel 2011

XVI Ogólnopolski Zlot Kapel Podwórkowych

Zobacz plakat


Śpiewający Słowik

Kasia Golecka – złoty Śpiewający Słowik z PDK

Sukcesem zakończył się udział parczewskiej wokalistki w finale wojewódzkiego konkursu wokalnego ,,Śpiewający słowik”, który odbył się 10 czerwca 2011 roku w Rykach.